200 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bizden!

Sipariş Takibi | Bayilik Başvurusu | Destek
call Müşteri Hizmetleri : (0212) 679 08 88
 
 
 

Elektronik Sağlık Ürünleri

Elektronik Sağlık Ürünleri

Elektronik sağlık ürünleri, günümüzde kişilerin sağlık durumlarını pratik bir şekilde kontrol etmek için oldukça önemlidir. Özellikle de bazı kronik rahatsızlıkları bulunan kişiler için elektronik sağlık cihazları, kendi kendilerine nabız, tansiyon ve oksijen seviyesi gibi durumların kontrol edilmesine yardım eder.

Elektronik ürünler içinde yer alan medikal cihazlar, genellikle elektronik gösterge ile kişinin o anki durumunu gösterir. Örneğin bir nabız ölçer ile kişinin nabzına ve oksijen seviyesine kolayca bakabilirsiniz.

Medikal ürünler arasında nabız ölçer dışında, tansiyon aleti, şeker ölçümü gibi çeşitli ürünler de bulunur. Bunların her biri kişinin sağlık durumunu herhangi bir sağlık merkezine gitmeden kontrol etmeye yardımcıdır. Ayrıca her evde mutlaka bir nabız ölçer bulunması gerekir. Özellikle de belli bir yaşın üstündeki kişilerin sağlık durumlarını kontrol etmek için medikal sağlık ürünlerine ihtiyaç duyulur.    

Elektronik Sağlık Ürünleri Nelerdir?

Pratik kullanıma sahip, genellikle çok yer kaplamayan ve kişinin sağlık durumu hakkında bilgi edinmeye yarayan cihazlara elektronik sağlık ürünleri denir. Bu ürünler, yolculukta, evde, ofiste, çantanızın içinde kolaylıkla her yerde bulundurulabilen özelliktedir.

Fazla yer kaplamayan ve hafif yapıda olmaları nedeniyle herkes tarafından kolayca kullanılabilirler. Bu ürünler, doktor kontrolüne gitmeden önce düzenli olarak kullanılarak sağlık durumu hakkında bilgi vermeyi kolaylaştırır. Olası bir tansiyon yükselmesi ve anormal oksijen seviyesinde en yakın sağlık kurumuna gitmesi için kişiye bir referans sağlar. Bu yönüyle elektronik medikal cihazlar, kişilerin kendi sağlıklarına dikkat etmesi için önemli yardımcı araçlardır.

Gittikçe gelişen teknolojiler sayesinde artık medikal cihazlar da oldukça az yer kaplayan, hafif ürün seçeneklerinden oluşur. Bu yönüyle her yere kolay taşınabilirler.  

Elektronik Sağlık Ürünleri Hangi Avantajlara Sahiptir?

Kişinin anlık sağlık durumu hakkında bilgi veren medikal ürünler, kişiye beslenme ve yaşam tarzı ile ilgili ipuçları verir. Oksijen seviyesini düşüren alışkanlıklardan kurtulmaya başlama noktasında kişileri teşvik edebilir. Elektronik sağlık aksesuarları ile siz de kendi yaşamınızı daha sağlıklı bir şekilde planlayabilirsiniz.

Medikal ürünler, günümüzde herkesin kendi kendinin doktoru olmasını daha da kolay bir hale getirmiştir. Pille çalışan ve 20 saatlik bir çalışma süresine sahip olan nabız ölçer, normalde kişinin günde iki kez kullansa en fazla 2 dakika çalıştıracağı bir cihazdır. Bu durumda 20 saat aslında cihazın kullanım sıklığına da bağlı olarak çok uzun bir zamanı kapsar. Yani, düşük bir enerji gücü ile uzun günler ve belki birkaç ay kadar kullanım olanağı bulunur.

Elektronik Sağlık Aksesuarları Fiyatları

İstanbul İthalat ürünleri arasında en çok rağbet görenlerden bir tanesi de sağlık ürünleri kategorisidir. Bu kategoride yer alan ürünlerin son derece uygun fiyatlara sahip olması da bu rağbeti önemli ölçüde arttırır.

Kullanımı kolay olan nabız ölçer gibi bir cihaz sadece bir parmaktan nabız ölçmeyi sağlar. Bu ürünün fiyatı 40 TL gibi her bütçeye uygun bir fiyata sahiptir. Oldukça uygun bir ücrete sahip olmasına rağmen fiyat performansı oldukça iyidir. Dayanıklı bir yapıya sahip olan medikal ürünler, herhangi bir arızalanma söz konusu olduğunda 14 gün içinde iade edilebilir.

Elektronik sağlık ürünleri, günümüzde ateş ölçer, tansiyon aleti, şeker ölçüm cihazı, nabız ölçer, adım sayar gibi kişinin sağlık ve spor hareketlerini gözlemlemeye yardımcıdır. İstanbul İthalat olarak sizin için ihtiyaç duyabileceğiniz bu cihazların satışını yenilenen stoklarla takip ederek yapmaktayız. Ancak uygun ücretli ürünler olması nedeniyle stokta kalan ürünlerin tükenmesi bazen çok hızlı olabiliyor. Bunun için şimdi ihtiyaç duyduğunuz medikal ürün için sipariş oluşturarak tükenme riskini ortadan kaldırabilirsiniz.