200 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bizden!

Sipariş Takibi | Bayilik Başvurusu | Destek
call Müşteri Hizmetleri : (0212) 679 08 88
Kategoriler
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
 
 

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

İstanbul İthalat hem bir ticaret hem de bir e-ticaret şirketi olarak 2002 yılında kurulmuştur. 2008 yılına kadar ürün yelpazesi toptan ve perakende olmak üzere cep telefonları ve cep telefonu aksesuarları olmuştur. Şirketimiz 2008 yılında bir büyümeye giderek AVEA ile iş ortaklığı kurmuş ve bu ortaklık 2015 yılına kadar devam etmiştir.

2014’te Tahtakale ticaret merkezi toptan yeri açılımızı da yaparak, elektronik akıllı cihazlar, cep telefonu aksesuarları alanında daha geniş seçeneklerle satışlarımıza devam ederiz. Bol çeşidin yanında kaliteli ürün ve müşteri sadakatine önem vererek çalışmalarımızı sürdürürüz.

Yeni Ortaklık ve Yeni Şubeler

2015 yılına geldiğimizde şirketimiz, bir diğer iş ortağı ve paydaşımız olan Türk Telekom ile yollarımızı birleştirmeye karar verdi. Bu ortaklıkla birlikte İstanbul İthalat, pazardaki hacmini daha da arttırdı.

2016 Şubat’ına geldiğimizde Zeytinburnu merkez şubemize ek olarak Şirinevler’de ikinci perakende şubemizi açtık. 2016 Haziran’da Eyüp şubemizi 2017’de Levent şubemizi açarak sektördeki hacmimizi ve güvenilir ticaret anlayışımızı geliştirerek çalışmalarımıza devam etmeye karar verdik.

Sattığımız ürünlerin kalitesi ve müşterilerimizin bir sonraki alışverişlerinde de bizi tercih etmesi pazarda gittikçe büyümemizi zorunlu hale getirdi. Daha fazla müşteriye daha kaliteli ve kolay hizmet sunma isteğimizle 2020’de Şirinevler’de ikinci şube açılışımızı da gerçekleştirdik. 2020 Haziran’da Zeytinburnu şube açılışımızı yine size daha iyi hizmet vermek için büyük bir heyecanla açtık. 2021 Ocak ayında Bakırköy şube açılışımızı da gerçekleştirdik. Size İstanbul’un çeşitli yerlerinden hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hizmet Kalitemiz ve Ürünlerimiz

Her geçen gün daha da büyürken hizmet kalitemizi geliştirerek sizlerin ihtiyacına daha etkili çözümler sunmayı hedefliyoruz. Bu amaçla ürün yelpazemizi de her geçen gün geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Kategorilerimiz arasında güzellik ve bakım cihazları,  bluetooth aksesuarları gibi çeşitli elektronik seçenekleri yer alır. Kamera ve mikrofonlar, bellek ve depolama, cep telefonu aksesuarları, telefon oyun konsolları, medikal cihazlar, ring light halka red, akıllı saatler diğer kategorilerimiz arasında bulunur. Değişen dijital ihtiyaçları göz önünde bulundurarak hayatın farklı alanlarında kullanabileceğiniz pratik aksesuarlara ürün yelpazemizde yer vermeye devam ediyoruz.

Gittikçe büyürken sektörde en çok aranan ve ihtiyaç duyulan ürün seçeneklerini sizlere sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Ofiste, evde ve çeşitli mekânlarda kullanabileceğiniz pratik ve hayatınızı kolaylaştıracak ürünlerin satışını gerçekleştiren bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  İstanbul İthalat olarak sizin için yaşam alanınızı kolaylaştıran en konforlu araçları sunuyoruz.